V príprave prehry Trnavy, Myjavy a Ružomberka, Podbrezová a Senica víťazne
zdroj foto: TASR

26.1.2016

Výsledky utorňajších prípravných zápasov účastníkov Fortuna ligy

Výsledky utorňajších prípravných zápasov účastníkov Fortuna ligy:

Fortunaligový klub Spartak Trnava prehral v utorňajšom prípravnom zápase so Slovanom Liberec tesne 3:4. Ružomberok podľahol Dukle Praha 1:3. Ďalší fortunaligista Podbrezová si poradil s účastníkom druhej ligy Liptovským Mikulášom 2:1.

Slovan Liberec - Spartak Trnava 4:3 (3:0)
Góly: 15. Bakoš (z 11m), 38. Rabušic, 41. Vůch, 76. Pulkrab – 55. Depetris (z 11m), 63. a 82. Tambe

Trnava: Kamenár - Kadlec, Tóth, Godál, Čonka - Greššák - Jež, Halilovič, Cléber, Schranz - Depetris. Náhradníci: Jakubech - Ngeytala Lola, Tambe, Nikolič, Baéz, Mikovič a Horník.

Ivan Hucko (tréner Spartaka, zdroj spartak.sk): „Odohrali sme zápas s veľmi kvalitným súperom, ktorý hral v skupine Európskej ligy. Český tím nastúpil v kompletnom zložení. V prvom polčase sme podali slabý výkon, pretože sme potrebovali vidieť niektorých hráčov na iných postoch. Ten polčas sa nám vôbec nevydaril, aj preto sme prehrávali 3:0. Robili sme chyby, ktoré sa bežne nerobia. Do druhého dejstva sme zmenili rozostavenie a boli sme vyrovnaným súperom. Myslím si, že ku koncu nechýbalo veľa a mohlo to skončiť 4:4. Bohužiaľ, príležitosti, ktoré sme si vytvorili, sme nedokázali premeniť. Druhý polčas nás trochu pozdvihol.“

Dukla Praha - MFK Ružomberok 3:1 (3:0)