Trenčín rozobral Myjavu, šesťgólový Bero! Na nulu aj s Borčicami (video)
zdroj foto: TASR

14.1.2016

Výsledky prípravných zápasov AS Trenčín - Spartak Myjava a AS Trenčín - FK Iskra Borčice

Úradujúci slovenský šampión AS Trenčín vstúpil do zápasovej časti zimnej prípravy impozantným spôsobom. Vo štvrtkovom úvodnom dueli deklasoval fortunaligistu z Myjavy 9:0, pričom schuti si zastrieľal najmä talentovaný stredopoliar Matúš Bero, ktorý dovedna skóroval až šesťkrát. Už v úvodnej polhodine hry strelil štyri góly, tretí z penalty a v závere polčasu pridal piaty presný zásah. Osem minút pred koncom napokon uzavrel konečný rezultát.

V druhom štvrtkovom zápase si zverenci trénera Martina Ševelu poradili s Borčicami 4:0. V sobotu odchádza mužstvo na sústredenie do Nymburku, kde sa stretne s Mladou Boleslavou a Spartou Praha.

AS Trenčín - FK Iskra Borčice 4:0
Góly: 36. S. Kalu, 56. Kochan, 63. Mikeš, 78. Madu

AS Trenčín: Chovan – Kuník (46. Ranko), Šalata (35. Udeh), Rafael, Madu – R. Tóth (46. Richtárech) – S. Kalu (46. Schet), Opatovský (46. M. Vlček), Jin, Bala (46. Mikeš) – Guba (46. Kochan)

FK Iskra Borčice: I. polčas: Penksa – Žilák, Bagi, Siva, Hanzel, Liner, Gábor (19. Suchý), Trabalík, Augustini, Novák, Kováč, II. polčas: Penksa – Kováč, Vitkaj, Bašista, Labuda, Lukáč, Suchý, Mačina, Alimi, Luhový, Líška

Trenčín - Myjava 9:0 (5:0)
Góly: 4., 9., 27., 30., 45. a 82. Bero (tretí z 11 m), 53. Wesley, 68. Guba, 70. Opatovský

AS: Šemrinec - Skovajsa, Šulek, Lawrence, Bero, Kleščík, Koolwijk, Rabiu, Van Kessel, Holúbek, Wesley (Vozár - Opatovský, Guba, Aliko, Saláta, Tóth, Samuel)

SPARTAK: Solnička - Múdry, Banovič, Karlík, Kóňa, Duga, Marček, Bílovský, Kolár, Pecha, Ferenčič (Koníček - Jastráb, Černáček, Flamík, Copko, Švec)