UEFA Europa League
Diskusia k článku: Hoftych: Máme svoje hranice

Diskusia

Pridajte svoj komentár


Autor/Nick:

Nadpis:
Text príspevku:


rudolf.skacel neregistrovaný
1. #837011 - 10.08.2012 15:27 - SCORE 4

hanba ti hoftych

ta tvoja taktika typu prevalcujeme ich silou slavy uspech mozno medzi nasimi bravcovymi corgonmi, ale v europe si aspon nerobme hanu !!!!! TY IDIOT VSIVAVY VSAK TRNAVSKA HRA JE ESTE HORSIA JAK SKAREDA, TOTALNY ANTIFUTBAL, BEZ JEDINEJ MYSLIENKY A TVORIVEHO NAPADU (kde si nechal gasparika a kascaka, ktori aspon daco spravia v najdolezitejsom strede??!!? KDE??!?!!?!?!??!?!) A TO ESTE NEHOVORIM O ZAKERNEJ HRE A TVRDEJ ZA HRANICAMI!!!! FUJ TOTO MA BYT REPREZENTACIA NASEJ KRAJINY, KED DO BRANKARA CHYTAJUCEHO VYSOKU LOPTU NARAZI HRAC JAK KEBY BOL NA RUGBY???!! CO MU PREBOHA V TEJ CHVILI PREBLESKLO TOU TUPOU HLAVICKOU???!! Hoftych ostane Hoftychom, jak v Bohemke, tak v Trnave..ja sa len divim, ze na najskaredsie divadlo chodi najviac ludi, taky paradox
jaroXY neregistrovaný
2. #837178 - 11.08.2012 00:51 - SCORE 4

RE: hanba ti hoftych

Súhlasím a dodávam, že Trnavu chvália a tlieskajú jej nie futbaloví fanúšikovia, ale ľudia, čo chcú vidieť krv. Sám Hoftych viackrát povedal, že nemá hráčom čo vyčítať, lebo bojovali až na KRV - v zápase so Slovanom, so Steauou, ale aj veľa ráz predtým. No načo takýto človek trénuje futbalové mužstvo Trnavy? Tragédia je ale v tom, že keď sa pozrieme do ostatných prvo- a druho-ligových slovenských klubov, takýchto Hoftychov nájdeme takmer všade. Preto je ten náš futbal tam, kde je, a ďalej upadá.
scholes18 ®
3. #837287 - 11.08.2012 10:15 - SCORE 4

RE: hanba ti hoftych

Nie futbaloví fanúšikovia? Ver mi, že všetkým čo prídu na futbal do Trnavy ide jednoznačne aj o futbal. Fanúšikovia Trnavy futbalu rozumejú, ale zároveň vedia kde sú naše možnosti. Uvedom si, že ťažko môžu naši hráči konkurovať tímu ako je Steaua Bukurešť ked Poor nie je schopný zaplatiť ani takú kvalitu aká je v Slovane. A aj napriek tomu Hoftych vyhral v Bukurešti čo je podla mňa tiež úspech a boli sme lepším tímom doma so Slovanom. Tvoj problém je v tom, že ty čakáš od súčasných prvoligových hráčov kvalitu ako v Manchestri.
Nič v zlom, ale Ty budeš zrejme jeden z tích buranov, ktorý ked príde na štadion tak na všetko len nadáva a kritizuje. S takýmto prístupom sa hodíš na zápasy Slovenskej reprezentácie. Tam zapadneš.
Prečo by nemali fanúšikovia zatlieskať hráčom aj po prehre? Hráči išli na maximum svojich možností, ale viac sa spraviť nedalo a to by si mali uvedomiť všetci tí tzv odborníci ako Ty. Hoftych je kvalitný tréner, vie mužstvo skvelo namotivovať, vie si urobiť poriadok v kabíne, z viacerích hráčov je schopný dostať maximum, mal výsledky s Bohemiansom. Boli s ním spokojní, ale tu ludia len nadávajú a myslia si, že oni by to zvládli lepšie.
Povedz mi jedného trénera v druhej lige, ktorý je lepší tréner než Hoftych. V Trnave spravil veľký kus roboty za čo mu dakujem.
Na čo sa vlastne vyjadruješ k futbalu a zvlášť k trnavskému ked je jasne vidieť, že tomu vôbec nerozumieš? Najviac kritikov sa vždy objaví po prehre, ale prísť na zápas a fandiť mužstvu to nie.
jaroXY neregistrovaný
4. #837565 - 11.08.2012 22:41 - SCORE 4

RE: hanba ti hoftych

Ja som si veľmi dobre vedomý limitov Slovenska a slovenského futbalu, ale keď si mužstvo nie je schopné viacero zápasov po sebe ani len raz prihrať 3x za sebou, ani len raz sa súvislou akciou, vedome dostať ku súperovej bránke a nebezpečne akciu zakončiť... tak to pre mňa nie je futbal. Ja takému "výkonu" netlieskam. Ak ty áno, je to tvoj problém (ale právo na to máš, rovnako ako ja mám právo sa k tomu tu vyjadrovať). A ak je takých ako ty veľa a nedajbože aj trénujú prvoligové mužstvá - ako napr. Trnava.... tak výsledok vidíme.

Na záver len toľko: Púchov a Humenné hrali tiež pohárové zápasy s ťažkými súpermi (Barcelona, AEK Atény)a zahrali lepší futbal ako Trnava alebo Žilina tento rok.... (áno, viem, že ani raz nevyhrali a nezískali body do koeficientu, ale teraz sa bavíme o kvalite predvedenej hry).

To, čo ja tu kritizujem je celkový pohľad na futbal a stavanie bojovnosti, obetavosti, agresitivy, až bezohľadnosti v osobných súbojoch NAD technické, kombinačné schopnosti jednotlivcov a mužstiev. Tvrdím, že pred 10-15 rokmi sa na Slovensku (na tých istých štadiónoch) hral oveľa lepší futbal. Ak nesúhlasíš, nevadí.
scholes18 ®
5. #837594 - 11.08.2012 23:55 - SCORE 4

RE: hanba ti hoftych

Ja súhlasím, že pred 10-15 rokmi sa hral u nás lepší futbal. Hrala ho Trnava, Slovan, Košice, Inter, Prešov atd. Dokazujú to hlavne návštevy na štadionoch. V 90 rokoch mala liga veľa osobností ako Tittel, Zeman, Pecko, Karhan, Ujlaky, Bališ, Šimon, Timko, Kožlej, Janočko, Zvara, Semeník, Molnár, Konig, Luhový atd. Čo meno to pán hráč. Boli to ikony klubov, ktoré si niečo v lige odohrali. Dnes je hlavný problém v tom, že veľa mladích hráčov, ktorí zažiaria v jednej sezone idú hned do zahraničia a starší, skúsenejší hráči sa nevracajú, ale pokial môžu tak budú zarábať peniaze aj 5 rakuskej lige hoci budú sedieť len na lavičke.
Kluby nemajú peniaze na kvalitu pretože nadpriemerný hráč na našu ligu stojí minimálne 500 tisíc eur a o plate ani nehovorím. Radšej zoberú hráčov zadarmo, o ktorích nie je žiadny záujem a sú na veľmi nízkej úrovni. Toto je, ale vec majitelov kolko investujú penazí do mužstva. Liga samozrejme týmto trpí, ale nedá sa nič robiť. A tréneri to majú ťažké a lepší hráči by aj tak neprišli lebo Corgon liga neláka (nízke návštevy, staré štadiony).
Spomínaš zápas Púchov - Barcelona. Ja som na tom zápase bol. Vtedy nehrala Barca ani 10 % z toho čo hrajú dnes. Vtedy to bol pre Ronaldinha a Rijkaarda prvý súťažný zápas. O Messim sa ani nevedelo. Barca skončila niekde v strede tabulky. Navyše Púchov neskutočne podcenili a Púchovčania boli dosť namotivovaní nielen Barcou, ale aj plným štadionom. V odvete už nenechali nič na náhodu a Barca doma vyhrala 8:0 a bolo po zázraku.
Steaua nás nepodcenila ani v jednom zápase. V oboch išli na totálne víťasztvo a chceli rýchlo rozhodnúť. Naši v odvete nemohli nič viac urobiť a pre nich to bol uplny strop.
Ja som hráčom zatlieskal lebo viem, kde sú naše limity a v akom sme v štadiu. Slovan by tú odvetu doma zvládal lepšie, ale aj on by vypadol. Táto Steaua bola po futbalovej stránke o dve triedy lešia než celá naša liga a nadstavila zrkadlo celému Slovenskému futbalu.
jaroXY neregistrovaný
6. #837615 - 12.08.2012 02:16 - SCORE 4

RE: hanba ti hoftych

Snaha a tlak na technický, kombinačný futbal pomáha rozvíjať talent mladých hráčov, kdežto tlak na agresívny boj na krv talenty udupáva. Môj názor je, že práve toto spôsobuje horšie využívanie potenciálu v mladých hráčoch na Slovensku (aj u mladých legionárov). Ak toto pretrváva 10 rokov, mužstvá slabnú, kvalita ligy upadá, hráči neprestupujú do kvalitných líg (kluby nezarobia), návštevnosť klesá, záujem TV a sponzorov tiež.

Osobne som rád, že do Košíc sa vrátil tréner Kozák a že sa snaží hrať kombinačný futbal. Dúfam, že pre slovenskú repre pripraví Karaša + možno aj ďalších.
fxWhPdwbUdoQi neregistrovaný
7. #878841 - 10.12.2012 01:07 - SCORE 4

RE: hanba ti hoftych

No ty brďo, pěkne1 sbedrka. Ještě mě tak napade1, že ona matka me1 (měla) medsta syna fcb fanouška second hand taahnej z Bavorska. Ale některe9 předměty to skoro vyvraced, a proto se taky přikle1nedm k upředmne9 soustrasti.
faraons ®
8. #837017 - 10.08.2012 15:35 - SCORE 4

realita....

Najblizsie kola to nevidim ruzovo pre Spartak... ze by sa usadil v spodnych vodach?
Je cas na vymenu trenera Trnava. Budte verni svojej tradicii!
zelinarsky o.nanista neregistrovaný
9. #837033 - 10.08.2012 16:11 - SCORE 4

RE: realita....

zelinarsky o.nanista to je take zilinske o.nanovat u vas tiez je koncepcia este nezacne liga a menite trenera .... verbez jedna laznicianska a o.pilecka
... neregistrovaný
10. #837078 - 10.08.2012 18:18 - SCORE 4

RE: realita....

podla tvojho prispevku si asi opilec ty...a tie tvoje vyrazy svedcia o tom, ze si vela mudrosti nezdedil...a ti laznici budu asi tvoji rodicia, ak nejakych mas...
xoxo neregistrovaný
11. #837024 - 10.08.2012 15:55 - SCORE 4

Hoftych ma este 5 zapasov minimalne sancu ak nebudu katastroficke

Na druhej strane by Weis nebol zly ulovok .
xoxo neregistrovaný
12. #837028 - 10.08.2012 15:59 - SCORE 4

to: rudko skacel

Nie je to najkrajsi futbal , ale niektore prihravky cez pol ihriska maju svoje caro . Nie su to klasicke nakopavane lopty ale skoro ako za peczeho, long range seek misile .
xoxo neregistrovaný
13. #837030 - 10.08.2012 16:03 - SCORE 4

Hoftychovi nemali dovolit nakupovat hracov

Bolo by vsetko OK .

Ako trener je dobry. Len tie nakupy ktore udajne robil on, boli fakticky katastrofa .

To uz ale vie vedenie kto koho preco atd ... A to bude rozhodovat .
Semper neregistrovaný
14. #837045 - 10.08.2012 16:45 - SCORE 4

Hoftych..

Včera na futbale sa dosť diskutovalo kolko ešte vydrží v Trnave a ludia dávali rôzne tipy..Ja som dal,že po žiline skončí ak nevyhrá..Absolútne žiadna kvalita do mužstva neprišla Filipko,Gross,Bicák,Pavelka,Koubský by sa mali zbaliť a odísť.Radšej dať šancu mladím odchovancom za menšie peniaze než berú oni a zahrajú to isté!!Ved máme majstrovský dorast a ani jeden z nich nehrá!!A útok?..My aj niaký máme? ..Strašne by sa nám hodil do mužstva hráč tipu Soumah z NR.Tvorca ktorý by dal myšlienku hre nie len tento antifutbal čo hráme a kvaltiný hrot...uvidíme či sa zobudia páni v klube a pán tréner alebo si budú stále klamať seba aj ludí,že je všetko dobré..Ja Hoftovi dávam tak max 3 kolá. ..
scholes18 ®
15. #837077 - 10.08.2012 18:16 - SCORE 4

RE: Hoftych..

A Ty si myslíš, že on by kvalitnejších hráčov nechcel? Túto svoju sťažnosť radšej adresuj majitelom a nie Hoftychovi, ktorý odvádza v Trnave nadštandartné služby. Aj on hovoril, že by chcel dalšieho útočnika a kvalitnejších hráčov lenže za kvalitu sa platí. Myslíš si, že Hoftych to platí z vlastného vrecka?
Ukáž mi trénera, ktorý za posledných 15 rokov dosiahol viac než Hoftych. Dostal nás do tretieho predkola druhýkrát po sebe a to sa nám nepodarilo od roku 1973. Stále sme vypadávali s rôznymi trpazlíkmi ako Karvan Jevlach, Pobeda Prilep, Koprivnica, Dinamo Tbilisi atd. Akurát sme si robili len hanbu a teraz sme vyradili Levski, odohrali sme vyrovanú partiu s ťažkým Lokomotivom a vyhrali sme v Bukurešti so slávnou Steauou! Lenže takého silného súpera ako je Steaua nemôžeme porážať v jednom kuse. Pokial nebudeme mať majitela, ktorý je ochotný zaplatiť poriadnu kvalitu tak sme odkázaní na to, aby hrali naši odchovanci + skusení hráči typu Gross, Koubský, Čvirik, Karhan a všetko vsádzať len na bojovnosť ked ideme hrať so súpermi ako Steaua. Toto si treba uvedomiť.
Hovoríš, že radšej dať šancu odchovanocom z juniorky. Videl si ich hrať? Vieš akú kvalitu tí hráči majú? Talent majú viacerí, ale najprv sa musia medzi mužmi oťukať a až následne po výraznom zlepšení (ako napr. Sabo) ich môže tréner poslať do zápasu so Steaou. Ja nepochopím to frflanie po včerajšom zápase. Každý vedel kto je Steaua Bukurešť, aké má kvality, aký má rozpočet, kolko majú ich hráči trhovú hodnotu a aké berú hráči platy na rozdiel od našich. Tá prehra 0:3 zodpovedá presne týmto skutočnostiam. Steaua je navyše pravidelný účastník EL, LM. Ich sebavedomie pred zápasom bolo pochopitelné. Vedeli velmi dobre kto je Trnava. V našich podmienkach je zázrak ked občas urobí SVK tím nejaký dobrý výsledok ako napr Artmedia, Žilina či 1.FC Košice.
Hoftych prišiel do tímu ked bol v Trnave vyhlásený bojkot, dával dokopy vzťahy a medzitým musel v krátkom čase pripraviť mužstvo na EL a zároveň sme hrali v čele corgon lige. Mám pocit, že na toto sa zabudlo.
A ešte k tej hre. Každý tréner sa musí najprv s tímom zoznámiť a dať mu určitú tvár čo trvá nejaký čas. Hoftych s týmto zápasil najmä na jesen a začiatkom jari, ale asi od zápasu so Senicou sme hrali veľmi pekný futbal na ktorý sa dalo pozerať. Konečný výsledok druhé miesto.
Po letnej pauze sa však hráči dostali do krízy, neskôr vdaka zápasu v Bukurešti odohrali zápas so Slovanom v únave, ale aj napriek tomu sme v druhom polčase predviedli výborný futbal a boli sme lepším tímom. Len škoda koncovky.
Každé mužstvo a každý tréner si občas prejde nejakým krízovým obdobím, ale ked sa buduje mužstvo tak treba toho trénera aj podržať. Myslíš si, že Vrbovi to išlo v Plzni hned? Prakicky celú jar sme hrali s odchovancami. Teraz prišli Filipko, Janečka, Stožický a myslím si, že sme ešte kvalitnejší. Hoftych zapojil Derrasa s Mikiničom a neskôr zapojí aj hráčov aj Djibyho, Šulca, Steinhubela ak budú na sebe makať. Tak nechápem tú netrpelivosť.
Ale to je také Slovenské. Vyhadzovať trénera po troch kolách.
Semper neregistrovaný
16. #837090 - 10.08.2012 18:37 - SCORE 4

RE: Hoftych..

Tak mi potom povedz začo sme bojovali ked nie za koncepciu? ..áno videl so ich hrať aj poznám niektorých osobne.A prečo sa vraciaš k tomu čo bolo? .to je stále dokola ako ked sa vraciame k tutolom z federálu a teraz to už nič neznamená!Dalo sa nato pozerať? ..Tam išlo skorej oto ktoré mužstvo sa ako posere z atmosféry a my dáme prvý gol.Boli momenty kedy sa hral dobrý futbal,ale aj zlý a defenzívnym spôsobom nemôžme hrať donekonečna!Vlako má dosť penazí len je lakomí ich dať a dlhé roky to tak je,že bereme to čo je zadarmo alebo nechcené!Neni tak? ..Ja nefrflem po včerjašku,ale už od konca sezony minulej kedy sa avizovali posily a zase prd z toho.áno zobudilo,ale ako sa to zobudilo tak to môže zase zakapať a to si vela ludí neuvedomuje!!Ja stále hovorím bez útočníka sa nikam nepohneme a my potrebujeme aspoň 2 kvalitných lebo Tomaček nehorázne upadol či herne alebo psychicky.

Každé mužstvo a každý tréner si občas prejde nejakým krízovým obdobím, ale ked sa buduje mužstvo...My budujeme mužstvo?..Už 3 sezonu? ..či viac? ..

Na bránkárskom poste sme sa oslabili Kamenár keby ostal bol by asi naj brankár v lige..Janečka zahrá dobre,ale niekedy tam behá jak splašený koník a stožický ten si odohorá svoje.Je pravda,že hráči sa musia aklimatizovať teda kedysi to bolo tak a ked vedia poloprofesionáli z Myjavi zahrať futbal za malé peniaze preo by nemohli dostať šancu aj naši mladý na malé peniaze ked im to môže len dať a daťMôžu sa predať Grossa,Bicáka,Filipka kam predáš? .nikam..Je toho vela čo by sme chceli,ale naše vedenie sa musí uvedomiť,že takto to nepôjde! ..
scholes18 ®
17. #837107 - 10.08.2012 19:15 - SCORE 4

RE: Hoftych..

Minulosť spomínam aj preto lebo tá je veľmi dôležitá vzhladom na to v akom v stave sme boli minulé roky. Preto ešte raz. Hoftych prišiel do tímu v sitúacii kedy boli v Trnave veľmi zlé vzťahy. Mal veľmi málo času na prípravu kedže sme išli hrať prvé predkolo so Zetou. Má za sebou jednu sezonu v ktorej skončil na druhom mieste a z druhej sezony zatial sedem zápasov. Vyradili sme nepríjemné Sligo Rovers hoci všetci si myslia, že to boli amateri. Ešte pred príchodom Hofycha by nás vyradili aj oni.
Dalej. Mladí hráči šancu dostávajú. Sabo, Habánek, Mikinič, Mikovič. Na lavičke sedí Djiby Ba. Kamenára je škoda, ale Nantes si pýtalo veľmi veľkú sumu penazí za jeho odchod a s tým nemohol Hoftych nič robiť. To je presne to o čom hovorím. Za kvalitu sa platí, ale nekritizuj za toto Hoftycha. Ak narážaš na Rusova tak toho postaviť na Steauu nemohol. Ja osobne by som mu doprial hosťovanie niekde na Myjave či v ZM nech naberie nejaké skúsenosti. V Trnave by ten štart nemusel zvládnuť. Jeden špatný zákrok a celá západna by ho išla ukrižovať. To už poznám. Do tímu však potrebuješ aj skúsenosť inak by sme dopadli ako naposledy vo finále SP. Treba si uvedomiť aj to, že nie sme Ajax. Nemáme takú kvalitnú základňu hráčov.

Súhlasím s tebou v poslednej vete. Naše vedenie si musí uvedomiť,že takto to nepôjde. Ak chceme mať úspechy a hrať vyrovnané partie s mužstvami ako Steaua Bukurešť musíme tím skvalitniť. Osobne si myslím, že hráči Slovana by ten domáci zápas lepšie zvládli než my. A prečo? Lebo Kmotrík je schopný investovať väčšie prachy do mužstva. Peltier, Gorosito, Lukšík, Milinkovič, Šebo, Halenár, Hlohovský, Grendel, Putnocký, Bagayoko. Tí hráči sú po futbalovej stránke niekde uplne inde čo bolo vidieť aj u nás. My sme ich však v druhom polčase predčili väčšou bojovnosťou, srdcom a nasadením. Bohužial sa trápime v koncovke.
Je zázrak, že Hoftych dokázal z hráčov, ktorí boli inde na odpis dostať do výbonej formy (Kaščák, Vyskočil, Koubský, Gross, Bicák, Čvirik). Samozrejme nejaké prestupy mu nevyšli, ale to stáva aj lepším trénerom. Pavelka, Kuračka, Švec boli výstreli mimo.
Semper neregistrovaný
18. #837111 - 10.08.2012 19:26 - SCORE 4

RE: Hoftych..

Tak tak som rád,že sme došli k rozumnej diskusii čo sa tu na profutbale moc nestáva..A tak ja Poora nechápem..Dlhé roky ho fanúšikovia neuznávali skrz aj bachratého ked bol prezident a minulá sezona to zmenila no zrazu mi to pripadá ako eby to všetko išlo do tých istých kolají.Tým hráčom čo som spomínal ja aj ty som vdačný zato čo v TT odviedli,ale myslím si,že je čas dať priestor vlastnej liahni.Ked nie teraz potom už asi nikdy a bola by škoda toho.Tak isto sa bojím aby nebol prievan cez zimu v kádri a prakticky to sa pôjde zase odznova.Ale uvidíme čo ukáže najbližší čas.Jedine musíme veriť,žesa to v dobré obráti
scholes18 ®
19. #837113 - 10.08.2012 19:39 - SCORE 4

RE: Hoftych..

Teraz nechápem. Najprv napíšeš, že je čas dať priestor vlastnej liahni a následne sa bojíš toho, aby nenastal cez zimu prievan v kádri. Skús mi to vysvetliť.
Semper neregistrovaný
20. #837116 - 10.08.2012 19:49 - SCORE 4

RE: Hoftych..

Myslel som to tak,že aj keby dal priestor mladým a nechytia-nebudú výsledky sa vedenie skončí Z hofťom.príde nový tréner ktorý bude chceť iných hráčov a pochopitelne doplatia nato mladý tak to bolo skoro vždy...Alebo varianta kedy Hofťo ostane,ale bude sa museť spraviť prievan aby sa zase na chvílku mohlo povedať hľa spravili sme niečo ..Chápeš?
SeSDOMuNmM neregistrovaný
21. #868210 - 02.11.2012 12:25 - SCORE 4

RE: Hoftych..

You rlealy saved my skin with this information. Thanks!
xoxo neregistrovaný
22. #837056 - 10.08.2012 17:19 - SCORE 4

Asi pojdem aj do senice

No ano hrali zle ,ale nemozem si pomoct.

Jopo neregistrovaný
23. #837066 - 10.08.2012 17:48 - SCORE 4

Hofto

V poslednej dobe absolútne nezvládnutie zápasov, aj teraz mi prehrávame a jediný kto vie v útoku niečo spraviť-Mišo-ostane na lavičke a pošle tam stopéra Koubského, pričom Mišo bez formy je 100x lepší ako Gross, Bicák, Čarnota atd. s tých 7 zápasov jesene pozerateľný 2polčas zo Slovanom ináč bieda, pri tomto výkone by mala problémy aj Steaua, mladý chalani čo mali byť na lavičke a nasať atmosféru súťaže nikde, ale česká légia prémie zinkasuje za nastúpenie v pohári aj v lige.
FCST neregistrovaný
24. #837073 - 10.08.2012 18:00 - SCORE 4

aaaach

toto co tu vy pisete to sa neda citat. "sviatocny fanusikovia" ako vcera na stadione namiesto pozbudzovania kritizovat a nadavat na vlasnich hrcou ... trosku sa nedari tak hned vymena trenera? nie! treba pozriet na to ze mali hraci zasebou 2 tazke zapasi bukurest a sLOVAN kde podla mna vydali zoseba to najlepsie. (sorry za gramatiku)
Semper neregistrovaný
25. #837076 - 10.08.2012 18:16 - SCORE 4

RE: aaaach

ále prosímťa teraz budete točiť stále,že sviatočný fanúšik? ..Ja na Trnavu chodím 17 rokov...Ale asi ty máš ružové okuliare ked nevidíš,že to je fakt slabota..To,že sme skončili minulý rok druhý teraz nič neznamená...A čo ked mali 2 zápasy za sebou?.ved sú profesionáli a sú zato moooc dobre platený!!Ked si chceš stále sorry za výraz honiť nad atmosférou a tým,že sme naj fans na SVK nech sa páči,ale aj včera prišli ludia na futbal čo chceli videť futbal len no videli len rumunov!!V Trnave sú neni len trnaváci fans ale aj z celého slovenska a to,že sedeli im nemôžeš ani ty,ani ja nikto zazlievať...Som zvedavý ked sa to nedá doporiadku a horych pôjde preč čo nato povieš..Doteraz čo zápas to ANTIFUBAL!
Domi neregistrovaný
26. #837088 - 10.08.2012 18:34 - SCORE 4

RE: aaaach

Kolko presne zarabaju nasi hraci, napis mi prosim, staci 5-6 hracov zakladnej zostavy, presne platy. Mozem poprosit tieto info?
Semper neregistrovaný
27. #837094 - 10.08.2012 18:46 - SCORE 4

RE: aaaach

To ti neviem povedať..Kedysi ked za Trnavu hrával Gerich nevie či si pamatáš na slovenské zarábal okolo 170000 korún ...terajšie platy nešli ani moc hore ani moc dole.Vtedy patril on do základu..A čo viem priemer plat hráča A mužstva je okolo 1200 eur a čím kvalitnejší hráč tým to ide hore..A už dlé roky je známe že u nás,slovane a žiline sa zarába najviac a slušné peniaze preto sú aj vela krát hráči kritizovaný za výkony..
Jopo neregistrovaný
28. #837109 - 10.08.2012 19:18 - SCORE 4

RE: aaaach

Koro Kone že vraj mal 5000 € a podla hofta mal nadstandardné podmienky aké nemalo ani kopa hráčov v čechách
... neregistrovaný
29. #837085 - 10.08.2012 18:29 - SCORE 4

RE: aaaach

len nech ostane aspon do konca jesene a potom na zachranu v lige zobrat vw a druha liga je doma...
Jopo neregistrovaný
30. #837108 - 10.08.2012 19:15 - SCORE 4

RE: aaaach

Ak je podľa teba sviatočný fanušik ten čo má pravidelne permanetku tak potom sory, ak si myslíš že fanúšikom sú iba fans z kotla tak druhý krát sory, tam som prestal chodiť po RS a aj na výjazdy, ak si pamätáš hru za Péczeho tak toto bol odvar lekvárových slížov a nie hra Trnavákov ak sa mám uspokojiť tým, že bola fantastická atmosféra a nádherné choreo, tak potom tretí krát sory, ja chcem aj vidieť fantastický zápas a atraktívnu hru Trnavy. Pozri si na topkách listinu zápasu a uvidíš ten vekový priemer hráčov TT a ST, bojovať bude aj dorastenec a ja budem aj jemu fandiť a ešte viac.
neregistrovaný
31. #837104 - 10.08.2012 19:10 - SCORE 4

Postupili cigáni...

Spartak Trnava
Po domácej prehre 0:3 Spartak končí v európskych súťažiach. Postupujú favorizovaní cigáni.
pista neregistrovaný
32. #837123 - 10.08.2012 20:06 - SCORE 4

Peter Moravcik-prezident Spartaka Trnava a Valovic do Slovana

POCUJ SCHOLS18 ty uz nefetuj lebo trepes same debyliny. Spravte prezidenta Spartaka PETRA MORAVCIKA alias CLUPA a garantujem Vam ze tuto sezonu Spatak Trnava bude na beton majster !!! Inak to nepujde.
pravda neregistrovaný
33. #837136 - 10.08.2012 20:38 - SCORE 4

hej?

si ma pobavil. . .
aligatorxxx ®
34. #837197 - 11.08.2012 02:27 - SCORE 4

Trnava je super klub ale niesu tam ziadne peniaze nazvys..

bohuzial je to tak...klub ma prostriedky len na to aby prezil sezonu mal na vyplaty a tak... nemoze si dovolit kupovat hotovych hracov ..ako napr SLOVAN alebo Zilina..je to velka skoda lebo tieto dva menovane kluby nemaju ziadnych divakov a fanusikov... zbytocne kupuju kvalitnych hracov ked o nich nikdo nema zajem kedze stale maju prazdne stadiony... Trnava by potrebovala nejakeho dobreho sponzora... vsak uz len to by ho malo pritiahnut ze ma taku siroku fanusikovsku zakladnu..nikdo iny nema taku ako TRNAVA..
Jopo neregistrovaný
35. #837262 - 11.08.2012 08:39 - SCORE 4

RE: Trnava je super klub ale niesu tam ziadne peniaze nazvys..

Ono by sa našlo dosť podnikatelov, ktorý by boli ochotný vstúpiť do akciovky lenže to by ich tam niekto musel pustiť, myslím si že tak ako v Myjave upisovali a predávali akcie a podľa toho sa rozhodovali či pôjdu na ligu, takto by mal isť nato každý klub a verím že by žiadny nemal problém s financiami, ale čo chceme na slovensku čo je raz moje tak je moje, druhá možnosť stačí ak Poorov spuluvlastník pretane podporovať svoj klub Šírovce a hneď je 500tis. naviac
expert neregistrovaný
36. #837280 - 11.08.2012 09:50 - SCORE 4

hranice

majú hlavne trnavskí funkcionári, ktorí nevedia zabezpečiť ani predaj vstupeniek cez ticketportal. Radšej sa bavia na tom, ako ľudia v dlhých radoch hodiny čakajú na vstupenky. Navždy ostanete len malý klub, Slovanu a Žiline nesiahate ani po členky...
marcelino neregistrovaný
37. #837288 - 11.08.2012 10:15 - SCORE 4

RE: hranice

Chlapci, hlavne mimotrnavskí, čo vám už yebe? Trnava prehrala a zrazu máte všetci potrebu hodnotiť. Serte na to, nebojte sa, v Trnave sa ľudia bavia futbalom. A vy sa bavte tiež, to je jedno či v Žiline, Bratislave alebo Prievidzi. Koho naše kluby nezaujímajú môže sedieť pred TV a pozerať svetový mega €€€ futbal, len ho prosím vás potom neporovnávajte s naším, ktorý je taký slovenský...
scholes18 ®
38. #837293 - 11.08.2012 10:34 - SCORE 4

RE: hranice

A zase ticketportal. Chvalabohu, že sa lístky v Trnave nepredávajú cez ticketportal a ked nás kvôli tomu zaradíš medzi malé kluby tak som rád. Ale radšej chcem mať na štadione v prvom rade našich fanúšikov ako keby mali byť na štadione iba turisti, ktorí chodia len na súpera čo by sa cez ticketportal určite stalo keby prišiel napr. súper z Anglicka, z Nemecka, či zo Španielska. Keby k nám prišla Barcelona tak by sa zrazu trepali na futbal všetci internet fans Barcelony v dresoch.
Spartak má v súčasnosti asi 5-6 tisíc skalních fanúšikov čo prídu na každý zápas. Títo fanúšikovia by mali dostať v pohárových zápasoch prednosť s tým, že kúpia lístky aj svojim rodinám a priatelom. A ak to má niekto daleko a nestíha predpredaj, ktorý trvá v Trnave celý týžden tak môže požiadať niekoho známeho, ktorý ide tiež na futbal, aby mu kúpil lístok alebo si ho môže rezervovať u pána Mareka Ondrejku. Viac ti k tomu nemám čo povedať.
LCH neregistrovaný
39. #837303 - 11.08.2012 11:25 - SCORE 4

Priemerná futbalová liga SVK - priemerná reprezentácia SVK

Zhrnutie

Čítam si príspevky na tomto fóre. Myslím, že sa iba potvrdzuje uplakaná mentalita 90 % ľudí na Slovensku.
Teraz trošku odbornosti. Šport mám ukončený ako program na VŠ, čiže som to vyštudoval , vlastním svoj vlastný klub.
V prvom rade, treba rozlišovať pojmy SLABÝ,PODPRIEMERNÝ,PRIEMERNÝ,
NADPRIEMERNÝ, ŠPIČKOVÝ.

Ak rozprávame, že naša futbalová liga sú slabé je to nezmysel.
Ak tvrdíme, že sú špičkové je to takisto blud.
Medzi pojmami špičkový a slabý, sú však aj iné pojmy.
Reprezentácia bola na posledných MS 2010 vo štvrťfinále, máme výrazné hráčske osobnosti ako Škrteľ,Hamšík,Stoch....nedarí sa nám to však stále vďaka nepreneseniu kvality na základe podmienok,trénerov a systému preniesť na ihrisko. Aj tak sme však v rebríčku svetových reprezentácií zaradený ako priemer - myslím, že dobrá vizitka od ktorej sa dá v budúcnosti odraziť!

Čo sa týka klubov a samotnej ligy.
Počúvam tu a čítam veci ako a teraz citujem :
"trápna Trnava" "Iba sa dokázala kvalita našej ligy" "Hoftych ven" "hráči preč" "smiešna liga" a k tomu nespočetné množstvo odborníkov na slovo vzatých, ktorí vedie o športe asi toľko ako ja o výrobe oceľe.
Takže kľud.
V rebríčku líg, teda podľa nasadzovania klubov do súťaží sme presne v strede!
Naše kluby dokážu hrať aj na Európskom poli aj v novodobej histórii tak ako v minulosti výsledky 1.FC Košice, ktoré vyradili Spartak Moskva, Slovan AS Rím, Žilina výhra na Aston Ville či krásne zápasy Artmedie s Celticom či Portom. Trnava dokáže vyradiť Levski Sofia, vyhrať v Bukurešti, ešte aj štvrtá Senica nemá problém vyradiť MTK Budapešť. Účasti v hlavných fázach najlepších európskych futbalových súťaží Košice,Artmedia,Žilina LM, či Slovan či Žilina EL!
Pri podmienkach na Slovensku čo sa týka technického a materiálneho zabezpečenia je to, že sme EURÓPSKY FUTBALOVÝ PRIEMER skvelé, keď zoberieme do úvahy SVK ekonomiku priam vyníkajúce.

Čo vlastne "tiežfanúšikovia" chcú?
Sú za nami ligy ako Maďarská,Nórska,Srbská,Bulharská,Írska.....
Keď povieme že slabý sú to ligy ako:
Arménska,Luxemburká,Severoírska či Islandská a podobné kategórie!

Keď povieme o podpriemerných lígách sú to súťaže ako Írska,Lotyšská,Litovská,Slovinská či Moldavská
keď hovoríme o priemere sú to ligy Slovenská,Bulharská,Poľská,Česká či Maďarská
keď hovoríme o nadpriemere
Ukrajinská,Rumunská,Turecká, Grécka
a špičkové ligy sÚ samozrejme Anglická,Španielská,Talianská,Nemecká či Francúzska!
takže stačí si pozrieť koeficienty,rebríčky, kde sme ako liga na 25 z 53 čo je vo vyššej polovici rankingu! čo je výborné vysvedčenie!

A naučiť sa rozlišovať pojmy Špičkový,nadpriemerný,priemerný,podpriemerný či slabý a namiesto vyplakávaniu a negativizmu su vážiť kvalitu, ktorú doma máme!

Pri zlepšení technických,materiálnych a finančných záležitostí môžeme mať kluby ako Trnava,Žilina minimálne v každom ligovom meste!
LCH neregistrovaný
40. #837328 - 11.08.2012 13:27 - SCORE 4

Dokazal si iba typický príklad človeka, ktorý nikdy nič nedosiahne

Upadol si jedine ty, nakoľko, šport na Slovensku neupadá.
Je len relevantný na podmienky Slovenskej republiky a myslím, že aj 4 olympijeské medaile, 2.miesto na MS v hokeji, čiže v dvoch významných športových podujatiach máme 5 veľkých úspechov, ty a tebe podobný však nevedia o čom je šport, a že olympijská či medaila z MS, nie je samozrejmosť a chce veľa úsilia, nervov, financií a šťastia tak ako aj zdravia.
Je len na mentalite každého ako to vidí. Ja to vidím veľmi dobre.
Tebe prajem krásnu sobotu, ja viem prší je smutno, tak choď svoj, smutný a ťažký život osoliť aj svojím kamarátom a poplač si aký sme malý, slabý a nekonkurencieschopný.
pepan neregistrovaný
41. #837421 - 11.08.2012 19:14 - SCORE 4

RE: Dokazal si iba typický príklad človeka, ktorý nikdy nič nedosiahne

Nie si ty náhodou ten prispievatel slovak z hokej.sk, ktorý tam dlhe roky ospevoval našu extraligu? pekne že vieš vymenovať úspechy skús sa na to pozrieť aj z druhej strany: myslím že prvýkráť v histórií nemáme z OH zlato, po 8 rokoch motyka vystrelila a máme striebro z hokeja - predtým však roky trápenia...náš šport nie je úplná tragédia no všetci snáď vidíme že je potenciál robiť ho lepšie.
Peter neregistrovaný
42. #837381 - 11.08.2012 17:04 - SCORE 4

da sa to povedat aj par slovami

Ked nedame do futbalu zodpovedajuce financie, tak toto co Trnava dokazala je strop. Viac sa neda a musime sa s tym zmierit. Ja chodim na Spartak na kazdy zapas doma vonku aj za hranice. Bol som v Sarajeve, v Sofii, v Bukuresti. Kedze si uvedomujem silu penazi, to co Trnava predvadz je zazrak a ja som s tym spokojny. Samoyrejme, chcel by som viac, chcel by som skupinovu fazu ci tu, alebo druhu. Ale bez penazi to nepojde. Preco je Messi v Barce. Nopretoze mu splnili financne poziadavky. Ked mu ich splnime my, tak bude hrat za nas. Trnava ma predpoklady uspiet v Europe. Zazemie ma, chyba uz len jedina no podstatna vec. P e n i a z e.
pepan neregistrovaný
43. #837418 - 11.08.2012 19:09 - SCORE 4

RE: da sa to povedat aj par slovami

Messi, Xavi, Iniesta, Puyol, Fabregas, Busquets a ďaľší sú v Barcelone, pretože má premakanú koncepciu, špičkovú výchovu mládeže a výborný scouting...my sa na takú úroveň asi ťažko dostaneme, ale je to cesta ktorou by sa mali uberať aj naše kluby...dávať šancu talentovaným hráčom, vytvoriť čo najlepšie podmienky pre mládež a občas sa ísť pozrieť aj na nižšie súťaže kde sa dajú nájsť šikovní hráči...chce to však správnych ľudí, ktorý sa futbalu rozumejú, venujúmu mu čas a nemyslia krátkodobo...ako už spomínal kolega nižšie Plzeň je toho krásnym príkladom
TJIAAyqbNV neregistrovaný
44. #868403 - 02.11.2012 20:27 - SCORE 4

RE: da sa to povedat aj par slovami

The Linden Murders happened in 1922 and 1924 and rmeain unsolved today. Miss Franc Kimball was beaten to death in her homw on 10/16/1922. Mrs. Mabel Morse and Mr. and Mrs. Whaley were shot on 03/11/1924 and their house was set on fire. Justice of the peace, Maurice Nelan had his house set on fire. There is a book called The Linden Murders, Unsolved by William F. Brown, Jr. It is out of print, but you might be able to get it used somewhere.
fero neregistrovaný
45. #837485 - 11.08.2012 20:59 - SCORE 4

rudo.skacel a jarko xy

...chlapci, som iba tzv. jadierkový fanúšik Spartaka, ale k Vám len toľko - vy nie ste normálny! Tie sprostosti, aké ste napísali hore v príspevkoch, sú ešte väčšie, ako tie hlúposti od janyho, Rockyho a iných vypatlancov...
MAROS neregistrovaný
46. #837488 - 11.08.2012 21:03 - SCORE 4

PREZIDENT SPARTAK TRNAVA - PETER MORAVCIK !

KONCEPCIA bude v TRNAVE az ked bude PREZIDENT klubu PETER MORAVCIK !!!! Je to JEDINY clovek, ktory to moze poriadne rozhybat ! Cim skorej, tym lepsie .
iWNjqGlaYKaPp neregistrovaný
47. #878882 - 10.12.2012 06:05 - SCORE 4

RE: PREZIDENT SPARTAK TRNAVA - PETER MORAVCIK !

This forum needed sakhing up and you''ve just done that. Great post!
peter neregistrovaný
48. #837493 - 11.08.2012 21:11 - SCORE 4

obmedzenost a nekompetetnost - ?

Ano pa Hoftych Vy mate hranice ste obmedzeny a hlavne NEKOMPETENTNY trener ktory nevie TRENOVAT . Ste obmedzeny pre cechy a slovensko pretoze nedokazete komunikovat a to nehovorim o menezovany v ziadnom svetovom jazyku a co sa tyka vzdelania ste na tom presne ako nas najlepsi hrac ligy KARHAN. zakladna skola a hotove .
Peter neregistrovaný
49. #837556 - 11.08.2012 22:28 - SCORE 4

Naco taky prispevok

Ten Peter nadomnou musi mat Hovtycha v zuboch, ale zbytocne zasiahol do nasej debaty.
Volame po koncepcii. Bolo spomenute, ze nemame vyhladavacov talentov, atd Ale pytam sa.
Ked odchovanci, tak predsa nie je mozne, aby v takom malomregione ako je Trnava, bolo tolko talentov, aby sme z nich zlozili muzstvo, ktore by bolo schopne konkurovat najlepsim v lige a nie vEurope. Raz sme to skusili a skoncilo to debaklomvo finale pohara v Michalovciach.
Talenty odinakial, alebo hotovi hraci. Ked aj najdeme, co z toho, ked nemame na nich peniaze.
Ja si naozaj myslim, ze bez financii sa dalej nepohneme. Ano, mame navstevy, mame fanuskov, mame predpoklady, alebez tych penazi to naozaj nejde. Preco sa zmierujeme s tym, ze firmy a velkefirmy z Trnavy a okolia profitujuce z nasej prace a vedomosti nedokazu alebo nechcu pomoct vybudovat europsky Spartak. Preco ich mesto k tomu nedokaze dotlacit. Podla mna je to ich psia povinnost.
A este raz k tej Barce. Ja si myslim, ze ti hraci, ktorych spominal spolubesedujuci, by tam nikdy nehrali, pokial by neboli adekvatne ohodnoteni.
Ja si naozaj myslim, ze napady a schopnosti mozeme mat, ale bez potrebneho kapitalu budeme stale len v tom suterene.
Len taka malamyslienka. Gazprom financuje Schalke aby sa zviditelnil v Nemecku. Ved aj u nas spolupracuje s SPP. Nemohol by dat par drobnych do Spartaka a my by sme s radostou nosili dresy s jeho logom. Aspon ja teda ano.
Jopo neregistrovaný
50. #837767 - 12.08.2012 13:23 - SCORE 4

RE: Naco taky prispevok

Prečo nehcce Pooor rožšíriť Spartak.a.s o dalších akcionárov ako v Myjave možno by bol záujem časti podnikatelov, a druhá možnosť iná časť podnikateľov by dostal spartak na vyžšiu úroveň ale nechcú tam Pooora, čiže začarovaný kruh
Keby sa tie peniaze čo dáva pooorov spoločník roky do svojho dedinské klubu dali do spartaka bolo by aj na posili,
To že čínania, rusi, arabi skupujú EU kluby za tým sú aj iné záujmi ako byť len majitelom klubu a z tohto ekonomického a geopolitikého pohľadu SK nie je zaujímavé
asmrzgknol neregistrovaný
51. #1066894 - 19.07.2016 11:14 - SCORE 4

http://buy-yasmin.faith/ - yasmin http://superavana.trade/ - avana at western center http://cytotec-online.xyz/ - cytotec http://voltaren-gel-price.trade/ - voltaren 1 gel http://cialas.party/ - cialis
NPuYqSuMRAxj neregistrovaný
52. #1067441 - 21.07.2016 23:51 - SCORE 4

PuCiUDPOyFoeQcFqO

lbGNW3 yoebhpvrlrjt, [url=http://eguqunbsflff.com/]eguqunbsflff[/url], [link=http://wqctdcgpoldl.com/]wqctdcgpoldl[/link], http://tgykiopbnzwo.com/
zdbpsHwFD neregistrovaný
53. #1068823 - 29.07.2016 05:30 - SCORE 4

GzqiYqbQOrHZZNagf

ZgnitW pyutlibglwum, [url=http://qmaekaiqmaan.com/]qmaekaiqmaan[/url], [link=http://sokrcygjzdkf.com/]sokrcygjzdkf[/link], http://umvnfzoldors.com/
TXNuFtNQlhJl neregistrovaný
54. #1071372 - 10.08.2016 02:27 - SCORE 4

FkJsWmKfXEsG

u9EQVo bqzidsoivvpi, [url=http://zdngejuvpqcl.com/]zdngejuvpqcl[/url], [link=http://zkqyvuxhcfaq.com/]zkqyvuxhcfaq[/link], http://zbmjodeperot.com/
asmrp6jysi neregistrovaný
55. #1086303 - 15.08.2016 20:17 - SCORE 4

http://buy-acyclovir.bid/ - buy acyclovir http://buy-buspar.stream/ - buspar online http://buy-amaryl.top/ - buy amaryl http://buy-nexium.faith/ - buy nexium online http://buy-effexor.cricket/ - effexor http://diflucan-over-the-counter.top/ - diflucan/over the counter http://buy-bupropion.stream/ - buy bupropion
eFFVNaeny neregistrovaný
56. #1088415 - 23.08.2016 13:09 - SCORE 4

eaQXdnmWtdl

bailjs bgodxqodzeot, [url=http://ebeydaooojwc.com/]ebeydaooojwc[/url], [link=http://wpzmvogfanvi.com/]wpzmvogfanvi[/link], http://bumusmecfuyj.com/
gXZHeZltqgKanW neregistrovaný
57. #1089329 - 27.08.2016 21:52 - SCORE 4

XAPcbbRVVooLrYDVB

RPdJ69 iwelspzibssg, [url=http://aqaszvgmrvmz.com/]aqaszvgmrvmz[/url], [link=http://heyvqzegcfnc.com/]heyvqzegcfnc[/link], http://nimshtsoawxz.com/
JeJoNlOnMaURJF neregistrovaný
58. #1092759 - 15.09.2016 17:29 - SCORE 4

uIFrwPtqLcgndtMHL

Yxzb5l hrexhiyrfmlt, [url=http://lborggqskvnn.com/]lborggqskvnn[/url], [link=http://otokxqwlvizt.com/]otokxqwlvizt[/link], http://evfllvmvmjwu.com/
oMnxsnPeMYOaZgzZpx neregistrovaný
59. #1101771 - 03.11.2016 08:38 - SCORE 4

WHSfBXcNmQwAQzW

IvfvPC ycnszzpcxvek, [url=http://xwjxcwskmyeu.com/]xwjxcwskmyeu[/url], [link=http://dwwkxcvjzzez.com/]dwwkxcvjzzez[/link], http://exkmjeufhvou.com/
hcctlpmtXi neregistrovaný
60. #1102648 - 08.11.2016 02:51 - SCORE 4

jBRHiyEn

I8vDLz pydxsxdgqifv, [url=http://vpbeuisdtoyc.com/]vpbeuisdtoyc[/url], [link=http://miqsumkijpua.com/]miqsumkijpua[/link], http://fmtuvlpwupho.com/
zWuBqDJlcNdWHMzxSGo neregistrovaný
61. #1103415 - 16.11.2016 01:01 - SCORE 4

BqrsYFnPRzypryVcL

OjGUlw oswoldiihxer, [url=http://ftryhmuhozlu.com/]ftryhmuhozlu[/url], [link=http://pmrcfqbzxxpi.com/]pmrcfqbzxxpi[/link], http://vtciggxkmwvy.com/
asmr8qub4g neregistrovaný
62. #1103578 - 17.11.2016 06:43 - SCORE 4

http://buytenormin.us/ - buy tenormin http://prednisoloneonline.us/ - buying prednisolone online http://amoxicillin-500-mg.science/ - generic amoxicillin http://lasix-40-mg.bid/ - buy lasix 40 mg http://ventolin-hfa.us/ - ventolin hfa http://valsartanhydrochlorothiazide.click/ - lisinopril hydrochlorothiazide http://sildenafilcitrate.date/ - sildenafil citrate
 

Posledné správy

To najlepšie z HOKEJ.sk

Reprezentačný tréner Zdeno Cíger bude musieť riešiť nečakaný problém. Z ním nominovaného obrancu Eduarda Šedivého sa stal útočník.
Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Klub Vegas Golden Knights už má svoj názov, logo i farby. Špekuluje sa už aj o mene jeho trénera, no veľkou neznámou je nateraz káder tímu z mesta kasín. Jeho zloženie spoznáme až v rámci júnového rozširovacieho draftu
Kopecký: „Tú rivalitu medzi Slovanom a Duklou vytvárali hlavne médiá. Belasé farby obliekalo v minulosti mnoho Trenčanov. Som stále hrdý Trenčan, ktorý hrá momentálne za Slovan a nevidím v tom rozdiel, je to biznis..."
 

To najlepšie z F1.sk

foto
Získanie jazdca s platnou zmluvou nie je nič jednoduché...
"Ľudia zabúdajú na to, že F1 má dlho systém slúžiaci na ochranu zmluvných strán. Ide o CRB," pripomína novinár Joe Saward, podľa ktorého sa Mercedes preto nemôže orientovať na jazdcov špičkových tímov.
foto
Alonso do Mercedesu? De la Rosa to vidí 50:50
Španielsky denník AS priniesol v pondelok informácie o tom, že kompetentní z Mercedesu už absolvovali strategický brífing a za nástupcu Nica Rosberga si vybrali Fernanda Alonsa.
foto
Potvrdené: Formula 1 sa vracia do Francúzska
"Spomínal som aj na nášho pretekára z Nice, Julesa Bianchiho, ktorý zahynul. Tento návrat by som chcel venovať práve jemu," povedal Christian Estrosi.
foto
Súboj titanov: Hamiltonovci vs. antiHamiltonovci
"Lewis Hamilton bude musieť najbližší rok pretrpieť iba s honorom vicemajstra. Určite ho to riadne žerie, praví šampióni predsa neznášajú prehry. Táto bola rozhodne poučná," píše Števo Eisele.
 

  Magazín PROFUTBAL.sk

  Derby chýbali fanúšikovia i srdce, Mikovič: Zažil som iný Slovan (video)
  „Tréner mi pred stretnutím posielal videá predchádzajúcich penált Slovana. Vedel som, kam Priskin kopal tie ostatné. Na základe toho som sa rozhodol a, samozrejme, mal som i šťastie,“ opísal možno kľúčový moment gólman Jakubech
  Erik Farkaš - Správy - 05.12.2016 08:50 - počet príspevkov: 9 (06.12.2016 09:25:51)
  Chapecoense oficiálnym víťazom Copa Sudamericana
  Pri leteckom nešťastí zomrelo celkovo 71 osôb, z toho devätnásť futbalistov. Pád lietadla minulý pondelok z výšky 3300 metrov ako zázrakom prežilo šesť ľudí
  TASR - Správy - 05.12.2016 19:48
  Šulla: Tiež by ste nechodili bez peňazí do práce s radosťou
  \"Sľúbili nám, že vždy, keď budú mať peniaze, tak nám ich po častiach pošlú. Stále čakáme, uvidíme, ako to dopadne do konca roka,\" povedal Šulla
  Ondrej Hercegh - Správy - 04.12.2016 18:50 - počet príspevkov: 5 (06.12.2016 14:11:59)
  „Dedo“ odišiel na večný odpočinok
  \"Rokovali sme s riaditeľom NTC Poprad. Zatiaľ všetko smeruje k tomu, že sa dohodneme a na jar budeme mať domovský stánok pod Tatrami,\" prezradil generálny manažér zelenobielych Marek Trávniček
  Tomáš Zagiba - Správy - 04.12.2016 13:20 - počet príspevkov: 19 (06.12.2016 20:05:17)
  Jaroslav Kostelný: Za chyby sa platí, no každá facka pomôže
  \"Musíme sa koncentrovať až do posledného hvizdu, nesmieme byť ľahkovážni a myslieť si, že to pôjde samo. Táto facka nám pomôže, aby sme čím skôr klesli späť na zem a ďalej makali,\" myslí si kapitán \"železiarov\"
  Tomáš Zagiba - Správy - 05.12.2016 11:50 - počet príspevkov: 3 (06.12.2016 19:58:30)
  Fanúšik Manchestru City si vytetoval logo United. Kvôli synovi
  \"Ďakujem všetkým fanúšikom, je nádherné vedieť, že si uvedomujú hodnotu ľudského zdravia a dokážu sa povzniesť nad klubovú rivalitu,\" uviedol Pinder
  Miloš Doktor - Správy - 05.12.2016 10:00

  Tipovacia súťaž SLAPSHOT!

  utorok - 06.12.2016
  UEFA Champions League 8 záp.
  streda - 07.12.2016
  UEFA Champions League 8 záp.
  štvrtok - 08.12.2016
  UEFA Europa League24 záp.
  Vy odporúčate ...
  Vyhľadávanie na Profutbal.sk
   
   
  Zápasy a výsledky
   
  Vygenerované za 104 ms. :: Country :: Region :: City