Serie A
Gyömbér dohral duel v Sassuole so štyrmi stehmi: Nič vážne
Autor: TASR   |   Publikované: Streda, 3. február 2016, 07:36

Slovenský futbalista Norbert Gyömbér dohral stredajší duel svojho klubu AS Rím na pôde Sassuola s "turbanom" na hlave. Približne desať minút pred koncom duelu, v ktorom "vlci" napokon triumfovali 2:0, sa v jednom zo súbojov zranil a zakrvavenú tvár mu museli ošetriť. Duel však dohral a po mimoriadne dramatickom závere sa tešil zo zisku troch bodov.

Dvadsaťtriročný slovenský reprezentant sa dostal na trávnik v závere prvého polčasu, keď nahradil zraneného Daniele De Rossiho. To už však hostia viedli zásluhou Mohameda Salaha, no v závere o body skoro prišli. Radja Nainggolan videl po faule v pokutovom území druhú žltú kartu, no Domenico Berardi penaltu nepremenil. V 94. minúte následne poistil triumf Rimanov Stephan El Shaarawy. "Z našej strany to bol veľmi dobrý zápas. Vypracovali sme si veľké množstvo šancí, hrali sme dobre, organizovane. V závere sme mali troška šťastia, keď domáci v 87. minúte nepremenili za stavu 0:1 penaltu," konštatoval Gyömbér pre web svojej zastupiteľskej spoločnosti CSM-Agency.

Záverečných desať minút síce odohral s obviazanou hlavou, no radosť z dôležitého víťazstva mu to nepokazilo. Duel v Sassuole mu bude pripomínať zašitá tržná rana. "Nie je to nič vážne, na hlave mám štyri stehy," dodal.

tasr © 2014, Autorské práva TASR a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

To najlepšie z HOKEJ.sk

Toronto získalo Marinčina v júni 2015 v rámci výmeny z Edmontonu. V drese Toronta odohral v uplynulej sezóne 65 duelov s bilanciou gól, šesť asistencií a 34 trestných minút
"Malé ihrisko, najlepší hráči a hneď v septembri. Neviem si predstaviť, ako sa človek hneď musí adaptovať na to, aby bol pripravený," myslí si Hossa
Výber Európy začne prípravu na Svetový pohár 2016 v hokeji 4. septembra v Quebecu. Na piatkovej tlačovej konferencii v Trenčíne to oznámil generálny manažér tímu Miroslav Šatan
"Som nadšený, že môžem byť ďalší rok súčasťou organizácie NY Rangers," uviedol Hrivík

To najlepšie z F1.sk

foto
V poslednom voľnom tréningu sa Red Bull s Ferrari dostal na dostrel Mercedesu
Záverečný voľný tréning pred kvalifikáciou na Veľkú cenu Nemecka priniesol mimoriadnu vyrovnanosť. Najrýchlejší bol opäť Nico Rosberg, ale jeho kolega z Mercedesu Lewis Hamilton zaostal len o 57 tisícin sekundy a tretí Daniel Ricciardo z Red Bullu len o 99 tisícin.
foto
Max Verstappen už pokračuje bez otca Josa: Musím si nájsť vlastnú cestu
"Myslím si, že som nespravil nič zlé a komisári boli celkom jednoznačne toho istého názoru. Svoju stopu som zmenil len raz a spravil som tak dostatočne pred mojim súperom. So svojim správaním som spokojný," reagoval Verstappen na maďarskú obranu pred Räikkönenom.
foto
Button musel navštíviť nemocnicu, je však v poriadku
"Jenson sa v priebehu druhého tréningu sťažoval na podráždené oko," uviedol McLaren prostredníctvom sociálnych sietí.
foto
V druhom nemeckom tréningu najrýchlejší Rosberg
Aj v druhom voľnom tréningu pred Veľkou cenou Nemecka boli najrýchlejší jazdci Mercedesu: úplne najlepší bol Nico Rosberg, druhý Lewis Hamilton. Tretia priečka patrila zástupcovi Ferrari Sebastianovi Vettelovi.