The Championship

To najlepšie z F1.sk

foto
V Číne triumfoval Hamilton
Veľkú cenu Číny vyhral Lewis Hamilton, ktorý skompletizoval víťazný hetrik. Mercedes potvrdil svoju dominanciu aj druhým miestom Nica Rosberga, tretí skončil Fernando Alonso z Ferrari.
foto
Pole position opäť v rukách Hamiltona, Rosberg pustil pred seba Red Bully
Víťazom kvalifikácie pred Veľkou cenou Čínou sa stal Lewis Hamilton na Mercedese. Druhú a tretiu pozíciu si vybojovali piloti Red Bullu v poradí Daniel Ricciardo, Sebastian Vettel.
foto
Záverečný tréning v znamení dažďa, najrýchlejší bol Ricciardo
Víťazom tretieho voľného tréningu pred kvalifikáciou a Veľkou cenou Číny sa stal Daniel Ricciardo na Red Bulle pred Felipem Massom z Williamsu a Romainom Grosjeanom na Lotuse.
foto
Marco Mattiacci: Chlapík so slnečnými okuliarmi
"Ak za štyri dni nalietate takmer 40 hodín a štyri dni nespíte, tak azda tie okuliare potrebujete," zasmial sa Mattiacci, ktorému di Montezemolo prvýkrát volal minulý piatok o 5.58 hod. ráno.

To najlepšie z HOKEJ.sk

Slovenský hokejista Zdeno Chára pomohol Bostonu k víťazstvu 4:1 nad Detroitom a vyrovnaniu série prvého kola play-off Východnej konferencie na 1:1
"Nestáva sa každý deň, aby ste s Kanadou viedli takmer dve tretiny a v záverečnej tretine za nerozhodného stavu mali šance na víťazstvo," netajil spokojnosť Bartánus
Hokejisti Chicaga stratili takmer vyhraný zápas a v sobotňajšom druhom stretnutí prvého kola play-off o Stanleyho pohár prehrali v St. Louis 3:4 po predĺžení
"Posledný zápas je vždy ťažký a nám nevyšiel. Musíme na to rýchlo zabudnúť sa sústrediť sa na siedmy duel. Tam pôjde o všetko!" obracia list Peter Bartoš