UEFA Champions League
Dnešné žrebovanie Ligy majstrov
Autor: Brandon   |   Publikované: Friday, 16. December 2005, 11:26
6400

Vo švajčiarskom Nyone dnes o 12:00 hod. prebehne dôležité žrebovanie osemfinále Ligy majstrov, ale aj šestnásťfinále pohára UEFA.

Premožitelia Artmedie Bratislava (Inter Miláno a Glasgow Rangers) budú netrpezlivo čakať na svojho možného súpera. Futbalové stretnutia prebehnú K.O. systémom (doma-vonku).

Postupujúce mužstvá z druhých miest začínajú prvý duel na domácom ihrisku, odvetu odohrajú vonku.

Osemfinálové zápasy sa odohrajú 21., resp. 22. februára 2006 a odvety 7., resp. 8. marca 2006.

Víťazi jednotlivých skupín LM:
Inter Miláno, AC Miláno, FC Liverpool, Olympique Lyon, Juventus Turín, Arsenal Londýn, FC Barcelona, Villareal CF

Postupujúce tímy z druhých miest v tabuľke:
Bayern Mníchov, Ajax Amsterdam, Werder Brémy, Benfica Lisabon, PSV Eindhoven, Real Madrid, Chelsea Londýn, Glasgow Rangers

Pozn.: O šestnásťfinále pohára UEFA informujeme v inom článku.

To najlepšie z HOKEJ.sk

Prvú vážnejšiu príležitosť Bratislavčanov i celého zápasu mal Valský, ale Taylor v domácej bránke bol pozorný. Potom sa do šance prebojoval aj Nedorost, ani on však neotvoril skóre. Na opačnom konci zahrozil Perkovich
Andrej Kmeč: "Ja si myslím, že to bol výborný zápas, ktorý sa divákom musel páčiť, aj keď pre trénerov to bolo miestami náročné. Nám nevyšli vstupy do tretín. V prvej tretine sme inkasovali hneď v 19. sekunde"
"Nechcem tu polemizovať o rozhodovaní arbitrov počas zápasu, ale to vylúčenie Kopitara... V zápase sme videli viac takýchto situácií. To rozhodnutie bolo zlomovým bodom zápasu," povedal tréner Krueger
"Nejaké rezervy tam ešte určite budú, ale dovolím si povedať, že po korčuliarskej stránke som sa vo Fínsku zlepšil. Dokonca som tam mal aj individuálne tréningy s krasokorčuliarskou trénerkou," hovorí D. Boldižár pre hokej.sk

To najlepšie z F1.sk

foto
Vettel má dôležitú správu: Môžeme vyhrať
"Keď sa pozriete na posledné preteky, tak pre nás je azda lepšie, ak je o niečo teplejšie," avizuje Kimi Räikkönen.
foto
V druhom tréningu najrýchlejší Hamilton, druhou silou je Ferrari
V druhom voľnom tréningu pred Veľkou cenou Malajzie bol opäť najrýchlejší Mercedes, ale jeho jazdci si poradie vymenili: prvé miesto tentoraz obsadil Lewis Hamilton, druhý bol Nico Rosberg.
foto
Vettel a Ferrari predstavili LaFerrari Aperta, vo videu sa objavil aj Michael Schumacher
Ferrari prinieslo na trh nové športové auto LaFerrari Aperta, ktorého cena predstavuje takmer dva milióny eur (VIDEO).
foto
V prvom tréningu najrýchlejší Rosberg, Magnussen v plameňoch! (VIDEO)
Hlavnou udalosťou prvého voľného tréningu pred VC Malajzie bol požiar monopostu Kevina Magnussena v boxovej uličke. Dánsky pretekár absolvoval inštalačné kolo, aby sa následne vrátil na rýchlu kontrolu auta do boxov. Keď však bol zatláčaný dnu do garáže, spod krytu motora vyšľahli plamene.

Magazín PROFUTBAL.sk

DAC vybavil postup už do polčasu, Šabala: Začína sa skutočný boj o trofej (video)
    „Stretnutie sme si prehrali v prvých tridsiatich minútach. Dostali sma dva zbytočné góly zo štandardiek a to rozhodlo,“ komentoval hrajúci tréner domácich Miroslav Latiak
    Lukáš Maťokár - Správy - 29.09.2016 08:40
    Guardiola: Ak inkasujete tri góly, máte na čom pracovať
    \"Podali veľmi dobrý výkon. Mali sme viac z hry, kontrolovali sme priebeh stretnutia, boli sme lepší. Ak však inkasujete tri góly, máte na čom popracovať,“ uviedol Guardiola
    Erik Milec - Správy - 29.09.2016 20:05
    Považanec čakajúci na debut: Rozhodovať bude prvý gól
    \"Priznávam, bol som príjemne prekvapený, keď som uvidel svoje meno medzi nominovanými. Beriem to ako ďalšiu výzvu v mojej profesionálnej kariére a zároveň ako motiváciu do ďalšej práce,\" povedal Považanec
    TASR - Správy - 29.09.2016 13:17
    Bayern predĺžil čiernu sériu, Simeone: Jedno z najväčších víťazstiev (video)
    Udržali sme intenzitu na vysokej úrovni po celých 90 minút, čo nie je proti takémuto silnému protivníkovi ľahké. Dosiahli sme jeden z najväčších úspechov, odkedy som zasadol na lavičku Atlética,\" tešil sa Diego Simeone
    TASR - Správy - 29.09.2016 10:07 - počet príspevkov: 1 (29.09.2016 13:20:43)
    Niekdajší kouč MFK Zemplín Michalovce nahradil na lavičke odvolaného Pavla Mlynára, ktorý vo funkcii skončil po remíze s Lokomotívou Košice v Družstevnej pri Hornáde
    Tomáš Zagiba - Správy - 28.09.2016 17:55 - počet príspevkov: 9 (29.09.2016 21:19:20)
    Trnava, Trenčín, Slovan i Ružomberok do piateho kola, ViOn vypadol (video)
    Výsledky zápasov štvrtého kola Slovnaft Cupu
    redakcia - Správy - 28.09.2016 17:40 - počet príspevkov: 30 (30.09.2016 08:35:15)