Zomrel Ladislav Totkovič
Autor: redakcia   |   Publikované: Štvrtok, 28. január 2016, 11:55

So zármutkom vám oznamujeme, že dnes v noci vo veku 53 rokov zomrel po ťažkej chorobe slovenský futbalový tréner Ladislav Totkovič.

Rodák z Ružomberka pôsobil v minulosti na lavičke Levíc, Štúrova, Šale, Liptovského Mikuláša, Nitry či Zlatých Moraviec. Dobré meno si spravil predovšetkým v rodnom Ružomberku a v prešovskom Tatrane. Vyskúšal si aj pôsobenie v zahraničí, konkrétne v malajzijskom Harimau Muda A, Melaka United či v líbyjskom Al-Ahly. Naposledy bol asistentom trénera Horného vo fortunaligovej Skalici.

Posledná rozlúčka s Ladislavom Totkovičom bude v pondelok 1. februára o 12.00 h v Ružomberku.

Česť jeho pamiatke!
Diskusia

Pridajte svoj komentár


Autor/Nick:

Nadpis:
Text príspevku:


Vstup do diskusie - doteraz 17 prísp., posledný 29.01.2016 21:25:54
Zobrazuje sa niekoľko vybraných názorov z diskusie, ktoré naši čitatelia označili ako najlepšie.
publ.: 28.01.2016 12:23:51
Odpočívaj v pokoji a úprimnú sústrasť pozostalým. »»
publ.: 28.01.2016 12:29:08
Odpocivaj v pokoji Laci..... »»
:: ::
 

Posledné správy

To najlepšie z HOKEJ.sk

"Prvýkrát ešte v juniorke na Aljaške, potom sme sa pobili v našej extralige s Róbertom Slipčenkom z Banskej Bystrice. A teraz do tretice. Teraz som sa však prvýkrát pobil s hráčom z poľa," usmieva sa Sidor
"Z môjho pohľadu je dosť smutné, že sem prídu mužstvá ako Orebro, Třinec a Lahti a na tribúnach je tisícpäťsto divákov. Takéto mužstvá tu už možno nikdy v živote neuvidia," hovorí S. Mlynarovič pre hokej.sk.
"Poprad je krásne mesto, mali sme tu skvelé ubytovanie s wellness a aj po skončení turnaja sme ešte v Tatrách zostali s rodinkou. Bolo to teda spojenie užitočného s príjemným," uviedol Vladimír Dravecký pre hokej.sk.
“Poprad mal o mňa záujem. Vlastne, ja už keď som sa nedohodol v Tappare na pokračovaní, tak ma kontaktovali. Myslím si, že som spravil dobré rozhodnutie, keď som sa upísal Popradu,“ povedal Pajpach
 

To najlepšie z F1.sk

foto
Osobnosti F1 vidia vo Verstappenovi Schumachera či Sennu
"Pre Maxa je to všetko dobré, pretože reakcie, ktoré v jazdeckom poli vyvoláva, mi veľmi silne pripomínajú Ayrtona Sennu a Michaela Schumachera v začiatkoch ich kariéry," zamyslel sa bývalý pretekár Gerhard Berger.
foto
Prečo Räikkönenovi v Spa horelo auto? (VIDEO)
V La Source sa zrodila Kimiho kolízia so Sebastianom Vettelom a Maxom Verstappenom, ktorej sa nemal šancu vyhnúť. S poškodeným autom musel zvládnuť celé kolo, aby sa následne dostavil do boxov a na prednej časti podlahy sa objavil aj oheň.
foto
Verstappen: Vettel a Räikkönen by sa mali hanbiť
"Vyzerá to tak, že som pre neho ako červené súkno pre býka. Zdá sa, že vždy si akosi vstúpime do cesty," hovorí Max Verstappen o Kimim Räikkönenovi.
foto
Lauda o Verstappenovi: Patrí na psychiatriu
"On si navyše vôbec nemyslí, že by spravil niečo zlé. Porozprávam sa s jeho otcom Josom, ktorého dobre poznám. Poviem mu, nech si s ním pohovorí. Toto je ďaleko za limitom a nie je to potrebné," upozornil Niki Lauda.
 

  Vy odporúčate ...
  Vyhľadávanie na Profutbal.sk
   
   
  Zápasy a výsledky
   
  Vygenerované za 11 ms. :: Country :: Region :: City